עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > בת-ים >

בת-ים גיליון 1406 - 12.02.2014


חדשות השבוע בעיתון השקמה

"אנו מתמקדים בתחושת הביטחון של התושב"

מפקד מרחב איילון מציג נתונים מעודדים: ירידה מהותית בפשיעה בחולון, בת ים ואזור. בשיחה מיוחדת עם כתב "השקמה", מבהיר נצ"מ נתן בוזנה: " אנו אמנם מרוצים, אבל לא רגועים. ממשיכים למנוע פשיעה בכל הכוח".

שימרו על הסמארטפונים

התופעה של חטיפת סמארטפונים מילדים שהולכים לתומם, מתרחבת. בנוסף, המשטרה מבקשת עזרה באיתור נעדרת. אירועי הפלילים של השבוע.

אני עומדת במעגל

עוצמה וכוח נשי הם לא רק ביטויי פמיניזם, אלא דרך חיים שהתוו נשות "מעגל נשים". ההחלטה: לשלב  התנדבות ועשייה ציבורית בשגרת חייהן.

אתם צודקים, אבל

תושבי הרחובות הסמוכים למכון הטכנולוגי, מתלוננים: "אנו סובלים ממצוקת חניה קשה מאוד, מאחר ורכבי הסטודנטים תופסים כל מקום פנוי". העירייה: "התושבים צודקים". המכון: " הבעיה מוכרת ונעשים מאמצים לפתור אותה".

נכנס יין – יצא מחקר

מה הקשר בין צריכת יין אדום ובריאות מטבולית? מנהל מרפאת הסוכרת במרכז הרפואי וולפסון, ד"ר חוליו ויינשטיין, מספר על מחקר חדש שמטרתו למצוא תרופה טבעית שתסייע לחולי סוכרת.

לא ראוי למאכל אדם

טוב שלא הגיע לצלחת שלנו: רבע טון בשר שפג תוקפו, נתפס בחולון ע"י כוחות השיטור המשולב. המשלוח הושמד, והעבריינים? יועמדו לדין.

עוד שנה ועוד שנה

מרכז "מ.ט.ר.ה" לשירותים טיפוליים לכל הגילאים, חוגג שנתיים, ופותח גן משחקים הנגיש לאוכלוסיית הנכים. בנוסף, המרכז מתחדש בפינת חי חדשה.

סבתא סורגת

לפעמים, כדי לעשות מעשים טובים ולעזור לקהילה, כל מה שצריך זה רק שתי מסרגות וגליל צמר. אווה גזית מ"מעגל נשים ראשון לציון", מספרת.

מה לך ילדה?

השמועה על חטיפת ילדה היכתה גלים ועוררה היסטריה בכל רחבי העיר. זה הסתיים בחזרה לשגרה.

 

ואת המגבונים – לפח!

הצטברות של מגבונים לחים במערכת הניקוז והביוב, יוצרת נזקים בעלות של כ – 12 מיליון שקל בשנה. תאגיד "מי שקמה" העירוני נאבק בתופעה.

כל פולש בא יומו (2)

בפעם השנייה החודש: מפקחי רשות מקרקעי ישראל פינו ציוד של פולשים, שניסו להשתלט על מגרש מגודר בבעלות המדינה בחולון.

התפתחות דרמטית: ששון אליהו עלול  לוותר על ראשות העיר

דרמה בבת ים: אחרי השעייתו הצפויה של שלומי לחיאניששון אליהו מאיים כי לא ייקח את ראשות העיר בכל מחיר * כעת, הוא מציב תנאים ללחיאני, ומודיע כי יסרב לבצע פעולות בניגוד לדרכו ואמונתו * הדרמה ממשיכה.  העדכון השבועי של מערכת "השקמה".

"לא נתפשר על העקרונות שלנו עבור הכיסא"

יהודה הרוש נמצא בלב המערכת הפוליטית הבת ימית כבר יותר משני עשורים * כעת, לאחר שמונה כממלא מקום ראש העירייה, הוא מדבר לראשונה עם מערכת "השקמה" על הצפוי בבת ים בתקופה הקרובה * ראיון ראשון של המנהיג החדש.

כניסה לא זוהרת

הורים לילדים ב"גן זוהרון", מתלוננים: "הכניסה לגן מלאה באשפה. זה רק עניין של זמן עד שיגיעו העכברים".

חיי כלב

בעלי כלבים תושבי נאות שקמה, מתלוננים: "במתחם הכלבים בפארק אין תאורה, אין גישה נוחה, אין ניקוז והמים מהברזייה יוצרים בוץ. למרות ההבטחות לטפל לפני כשנתיים, דבר לא השתנה". העירייה: "נבדוק ונטפל".

החקירה נמשכת

פרשת הקבלנים ממשיכה לעורר הדים רבים. בינתיים, העצורים שוחררו אבל החקירה? נמצאת בעיצומה.

גינה לי, לא חביבה

דירה במרכז ראשון לציון שימשה  כמעבדה לגידול שתילי מריחואנה. העיסוק הזה, מתברר, ריווחי מאוד.

האוטו שלנו נוסע רחוק

אמצעי התחבורה בהם השתמשו התושבים בשנות ה- 80 של המאה ה- 19, היו בעיקר סוסים וחמורים, רתומים לעגלות פשוטות. ואז, הופיע בארץ רכב שהיה מקובל באירופה לנסיעות למרחקים גדולים – הדיליז'נס.

אורחים נוספים הגיעו

זו כבר מסורת: בית הספר מקיף ט' מארח כבר כמה שנים משלחת של תלמידים יהודים מבית הספר "אינטגרל" באורגוואי. התוצאה? חיבור בין התלמידים וקשרים שנשמרים.

 

אל תחייכו, מצלמים אתכם

נהגים שימו לב: ניידת מיוחדת למניעת עבירות תנועה חמורות, פועלת בעיר. השיטה: מצלמים ושולחים דוחות לבתי עברייני התנועה.

מדורי השבוע במקומון השקמה

דעה אישית -   לא בבית ספרנו: מקרי האלימות במערכת החינוך רבים ומעוררי דאגה. חובה לעשות הכל כדי למנוע אותם, והדגש חייב להיות באכיפה וענישה.  

נדל"ן – גם לגור, גם לקנות: מרכז מסחרי חדש יוקם בשכונת המגדלים בחולון, ויכלול כ – 4,000 מ"ר של חנויות ומשרדים על פני שתי קומות.

עמוד נוח: הוחל בבניית פרויקט "ויסמן לוקיישן"  בשכונת ח – 300 במיקום שמוגדר "האטרקטיבי והשקט ביותר בשכונה".

אוכל -  מתוק לו, מתוק לה: לקראת הוולנטיין, אתם מוזמנים להתאמץ קצת יותר מהרגיל. כך תכינו קינוחי שוקולד מפנקים לאהובים (צילומים: אסף לוי).

פרשת השבוע -  : מה עם החצי השני? להגיע לשלמות זה להרגיש חצי. החצי השני, הוא הקב"ה. פרשת "כי תישא".

לידה – אחות לנו קטנה: גם את הבת השנייה הגיעה דקלה ללדת באסף הרופא. תקראו למה.

מטפלת אלטרנטיבית – לשבת? לא, תודה. מה עושים עם ילד שלא מוכן לשבת? האם טיפול התנהגותי הוא אכן הפיתרון? תקראו את המקרה של רועי, ותבינו שלא בהכרח.

משפט -  נו, באמת! חובה לומר לבית המשפט את האמת, ואת כל האמת. מחירה של הסתרת האמת.

פילאטיס – שריפה שתהיה כאן: והכוונה – לשריפת קלוריות. מה חשיבות האימון הגופני ומה חשיבות הזמן שאחריו. לקינוח, מנת הבריאות השבועית.

גנון -  יונתן מה יהיה בגן? לא תמיד הגננת שתסכים איתכם בכל דבר היא הגננת האידיאלית. ככל שהתקשורת עם הגננת תהיה טובה יותר, ההשתלבות ושביעות הרצון ההדדית יהיו מוצלחים יותר. 

 

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה