עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > בת-ים >

בת-ים גיליון 1420 - 28.05.2014

חדשות השבוע בעיתון השקמה

העיקר הבטיחות

מתנדבי קבוצות הנוער של עמותת "אור ירוק" סיירו סמוך למוסדות חינוך בערים ראשון לציון, חולון ונס ציונה. הם בדקו האם קיימים מפגעי בטיחות בסביבת בתי הספר. הממצאים? בכתבה לפניכם.

הקלות הבלתי נסבלת

אירועי תקיפה וקטטות קשות הפכו חלק מהשגרה באזור באחרונה. במשטרה מתכוונים להיאבק עד חורמה בתופעה, ושעות אחרי שהשתתפו בקטטה אלימה כזו, כבר נעצרו שני אחים תושבי חולון.

נשים, רבותי

פורום נשות העסקים של חולון, יוצא הערב (רביעי) לדרך. המטרה: העצמת נשים בעלות עסקים והקניית כלים למינוף העסקים. המנחה: אשת הנדל"ן גלי שמיר.

במילה אחת: בראבו!

לאחר זכייתן של בנות להקת המחול והבלט הייצוגית של בת ים "בראבו" בשלל הישגים נאים, בניהם בתחרות הגרנד פרי, הן עם מבט קדימה ומתכוננות לתחרות שתערך ב – 4 ביולי בהונגריה, שם ייצגו את ישראל.

מכת נחשים?

כנראה שכן. ילדה בת 6 מחולון הוכשה בשבוע שעבר על ידי נחש צפע ארסי. היא קיבלה טיפול בבית החולים, ושוחררה לביתה. זה מקרה בודד או בשורה לא נעימה לבאות? מערכת "השקמה" מבררת.

גינה לי, אבל לא חביבה

תושבי רחוב רוטשילד מתלוננים: "הגינה ברחוב שלנו הוקמה מחדש, כאשר שטחה מצומצם יותר ועם פחות מתקנים מבעבר. היא לא ערוכה לימי הקיץ החמים ואין בה הצללה וברזייה". ולעירייה יש תגובה מפורטת.

ספרים, רבותי

סקר הספריות השנתי: למעלה ממיליון קוראים פעילים בישראל , 11.8 מיליון ספרים שהושאלו בספריות הציבוריות. כמה קוראים בעיר שלכם?

כחולי המדים הצילו את גור החתולים

לפעמים, אין לנו מילים: השוטרים ראו את גור החתולים כאשר ראשו תקוע בפתח צינור. הם עשו את מירב המאמצים והצליחו להציל את חייו.

 

 

יד חנה

מנכ"לית עיריית חולון חנה הרצמן היא האוצרת של התערוכה "עדי פוליני", שמוצגת בימים אלה בגלריית בית מאירוב במסגרת העונה הישראלית לעיצוב.

הו ברצלונה ברצלונה

ישראל היא המדינה האורחת בשבוע העיצוב 2014, שייערך בברצלונה במחצית הראשונה של יוני.

במקום דרוך

במערכת הפוליטית של בת ים כולם מחכים. אולי בקוצר רוח, אבל מחכים. הסיבה: המתנה לגזר הדין של שלומי לחיאני, שצפוי ב – 11 ביוני. רגע אחרי, רכבת הבחירות תצא מהתחנה כאשר המנועים פועלים במלוא העוצמה.

שלומי טוב

ביום הולדתו של שלומי לחיאני, הרמנו אליו טלפון ממערכת "השקמה" לשיחה שהייתה אולי קצרה – אבל מאוד נעימה.

אנחת רווחה

מכתב בנוסח אחיד שהגיע מהפרקליטות לבכירי עיריית בת ים  שנחקרו בפרשת לחיאני הבהיר: נסגר התיק נגדכם.

השדרוג שלא נגמר

תושבי רחוב קק"ל מתלוננים: "כתוצאה משדרוג שנמשך כבר יותר מארבעה חודשים ברחוב שלנו, אנו סובלים מפקקי תנועה גדולים באזור ומרעש מנועים של אוטובוסים וכלי רכב. הם עומדים בפקק ופולטים ריחות לא נעימים".

שחייה, אבל לא נעימה

תלונות: "בבריכה העירונית בעמידר יש ליקויים שדורשים טיפול: מלתחות אפורות, מיושנות ודולפות. באזור מסתובבות חולדות ומזיקים". העירייה: "נפעל לטיפול במפגעים".

הנוער לשלטון

חברי מועצת הנוער של בת ים התיישבו למשך יום אחד על כסא הנהגת העיר, במסגרת יום חילופי השלטון.

צועדים בגאון

מוקירים כבוד והערכה: צעדה ובה מאות וטרנים ובני משפחותיהם נערכה בעיר לציון יום הניצחון הבינלאומי על הנאצים.

בסיפור העצוב הזה – אין מנצחים

זו כבר מסורת. גם השנה התקיים טורניר כדורגל מרגש לזכרו של עידן אלפר ז"ל, חלל צה"ל, בוגר בית הספר הרצל בבת ים שנפל באסון המסוקים.

חופש, אבל בבית הספר

מנתוני משרד החינוך: עד כה הבטיחו השתתפותם 16,907 תלמידי כיתות א'-ב' בתוכנית "הקיץ האחר", ביניהם בערים ראשון לציון, נס ציונה ובאר יעקב.

"בזיעת אפיך תאכל לחם"

המתיישבים הראשונים במושבה הרגישו על בשרם את משמעות הקללה הזו. עד שהגיע הלחם על שולחנם, הם טרחו ועמלו  רבות. ליפשה סגל חוותה את התהליך כילדה, בתחילת המאה ה- 20.

הגביע הוא שלנו!

נבחרת הכדורגל של עובדי העירייה זכתה באליפות משחקי הספורטיאדה. גם שחקני הכדורסל הצטיינו, אבל נעצרו בהפסד בחצי הגמר.

המזרקה שמזיקה?

עמותת "אור ירוק": מפגע בטיחותי כתוצאה ממזרקה הנמצאת ברחוב חיל התותחנים, עלול לסכן את הנהגים והתושבים.

ה – מ.ע.ז מנצח

ב – 1 ביוני יתקיים בכל בתי הספר היסודיים בעיר מפגש "קפה מ.ע.ז" (מנהיגות ערכים וזכויות ילדים), במסגרתו יידונו סוגיות שיעלו התלמידים.

אמצעי מניעה

השטחים הפתוחים ושדות הקוצים מהווים כר פורה לשריפות הנגרמות מהחום. בחברה לביטחון פועלים מול בעלי השטחים, ואוכפים עליהם לנקות ולגדר את המגרש שברשותם.

שב לסורו

חודשים אחדים אחרי ששוחרר מהכלא, נעצר תושב העיר בחשד כבד: שוד מזוין כולל של נשים מבוגרות.

מדורי השבוע במקומון השקמה

שולחן עורך- היום יום הולדת: חלפה שנה בדיוק מאז "נולד" עיתון "השקמה באר יעקב". כן, הזמן עובר מהר כשנהנים.  

עשה לך רב -   וחג השבועות  תעשו לכם: תחילה נעשה ורק אחר כך נשמע, ענו בני ישראל למלאך שהציע להם את התורה. פרשת נשא, חג השבועות.

נדל"ן –עונת הנדידה: הידעתם? 65 אחוז ממעברי הדירה בישראל מתרחשים במהלך חודשי הקיץ. למה העונה החמה ביותר בשנה היא גם האטרקטיבית ביותר למעבר? כל הפרטים, בכתבה לפניכם.

לידה –הבן השלישי: ההורים נטע ואביב הביאו מתנה נאה ליובל ועידו: אח קטן.   

משפט -  אבא גנוב: גם בגיל 43, המשיך התובע לחפש את אביו. בית המשפט נענה לדרישותיו.   

חוקר פרטי– כי רעות שכזו לעולם: כן, זו עוד סיבה לפנות לחוקר פרטי. אבשלום חיפש את חברו הטוב דביר במשך שנים. אחרי עבודה לא מאומצת במיוחד פתרתי את הבעיה, ואז שניהם הכינו לי בונוס....

פילאטיס – גם בבית, גם בחוץ: אימון גופני אינו מחייב מנוי לחדר כושר. ענת מגישה תרגילים לביצוע בכל מקום.

אלטרנטיבית – סערות בשיער (4): השיער שלנו ומצבנו הבריאותי, כתבה רביעית בסדרה. והפעם: אורלי מבהירה, אנשים מתעלמים מבעיה, גם כשהם מודעים אליה – ודוחים את הטיפול בה. 

 

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה