עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > ראשון לציון מרכז ונס ציונה >

ראשון לציון מרכז, נס ציונה גיליון 1408 - 26.02.2014


חדשות השבוע בעיתון השקמה

"ועולם כמנהגו נוהג"

תושבי רחוב ביאליק, מתלוננים: " בין הבניין שלנו למכון הטכנולוגי יש מגרש חול בו מחנים הסטודנטים, ואליו הם נכנסים דרך חניון הבניין. הם חוסמים את חניותינו והורסים את שביל הגישה". העירייה: "טענות הדיירים צודקות. נטפל".

הכל בטוח

בעיריית חולון נערך אימון לבדיקת ההערכות בשעת חירום. גורמי פיקוד העורף נכחו, ראו – והחמיאו.

ציון לשבח גם לכלב

הכלבים מככבים השבוע במדור הפלילים. גם הכלב שסייע לעצור חשודים בשוד מזוין, וגם הכלב שנפצע ועקבות דמו עורר בהלה במרכז בת ים.

חוששים לגורל הספרייה

תושבים מתלוננים: " לפני כחודש נודע לנו בהפתעה גמורה שבכוונת העירייה לסגור את ספריית בן יהודה החל מחודש אפריל לשיפוצים. לא ברור אם בסיומם הספרייה תישאר, או שבמקומה ייבנה בניין למגורים". העירייה: " הספרייה תישאר במקומה".

עוד לא ידענו

כמדי שנה, גם בפורים הקרוב תצעד העדלאידע המסורתית בחולון, והפעם – בסגנון קרנבל לטיני. אווירה דרום אמריקאית, מייצגי ענק, מופעים מחו"ל ועוד. הכינו תחפושות ובואו.

תנו לחיות בשקט!

כאילו לא מספיקים האירועים הפלילים והחשש מפיגועים, התפתחה באחרונה תופעה חדשה בחולון: ילדים ונוער שמפוצצים ברעש גדול נפצים ברחבי העיר. התושבים סובלים, נבהלים ומתלוננים.

יונת ושלומית

שמונה משיריה של שלומית כהן – אסיף, נבחרו לחוברת המנדלות החדשה של הציירת יונת קציר.

נוסעים מהר, מסמסים ובעיקר - מסכנים

סקרי "אור ירוק" בראשון לציון, חולון ונס ציונה: כמה מבני הנוער נוסעים במהירות מופרזת ומדברים בסלולארי בנסיעה. הנתונים? מדאיגים.

 

 

 

"חוגגים", אבל על חשבונם של הדיירים

תושבי רחוב מנחם בגין, מתלוננים: " בשטח החול מולנו, בעלי טרקטורונים משתוללים על חשבון המנוחה שלנו".

יעלו ויבואו

20 סטודנטים תושבי העיר, קיבלו ממועדון רוטרי מילגת לימודים בסך 3,000 שקלים. התמורה: שעות עבודה עם הקהילה.

מועצת העיר מציגה: "ים" של סגנים לראש העיר

תיאטרון האבסורד של הנהלת העיר יגיע ברוב לבית המשפט, הסיבה: המועצה בחרה 7 (!) סגנים לראש העיר * בית המשפט ייאלץ להכריע מי נשאר בתפקיד ומי לא. ובינתיים : לחיאני אמנם כבר עזב, אך במפלגתו נמשך הכעס * מי כועס? על מה? ולמה? * מערכת "השקמה" ממשיכה לעדכן אתכם לפני כולם.

משכורת בלי לעבוד

מאז הבחירות ועד ישיבת המועצה האחרונה, יעקב מור לא אושר שוב כרל"ש של לחיאני. זה לא הפריע לעירייה לשלם לו משכורת. רק עכשיו אושר מינויו החדש.

מי הרוויח, מי הפסיד

סיכום ביניים של מערכת "השקמה" לגבי המצב הפוליטי בעיר – נכון לסוף פברואר 2014. מי הרוויח ממה שקרה עד עתה, מי הפסיד והכל – אל תשכחו – עוד נתון לשינויים.

האמנם "התלונה טופלה"?

תושבי רחוב יוספטל: " סמוך לספרייה העירונית, בור ביוב התפוצץ. הביוב זורם עד לרחבת הספרייה. העירייה אומרת ש'התלונה טופלה', אך המפגע – טרם תוקן".

בין שתי ערים

שני מקרי שוד של סוחרי תכשיטים בבת ים. גם שוטרי ראשון לציון השתתפו בתפיסת ומעצר החשודים.

עטרה ליושנה

בבית החינוך ציפורי פועלים להוביל מה שמגדירים "שינוי אמיתי". דרישת ההורים: הקמת כיתה תורנית.

והפיתוח? טעון שיפור

תושבי נחלת יהודה החדשה, מתלוננים: "פיתוח השכונה לא טוב. יש ליקויים רבים ברחובות המאוכלסים וברחובות החדשים. אנו מבקשים מראש העיר להגיע לסיור פתע ולבדוק אישית את המצב".

מעבר לכל ביקורת

תושבים מתלוננים: "המעבר ברחוב רוטשילד מתחת לכביש 4 לא עונה על הצרכים. רוחבו לא מאפשר מעבר בטוח להולכי רגל ולרוכבי אופניים, ואין הפרדה טובה בינו לבין התנועה הסואנת".

 

 

בלוך וכרצ'בסקי: ראש בראש

13 צריפים היו מוכנים להעברה מהמושבה ראשון לציון לבאר טוביה. מאיר כרצ'בסקי הנגר לא ערך הסכם שכר טרחה עם פקיד הברון בלוך, ובתוצאות הקשות – נשאה משפחתו.

חיי כלב (2)

שבוע אחרי תלונות בעלי כלבים מנאות שקמה, מגיע תורם של תושבי קריית ראשון: "בגינת הכלבים אין ברזיה מותאמת לכלבים, והמתקנים מתפרקים".

סבתא סורגת

לפעמים, כדי לעשות מעשים טובים ולעזור לקהילה, כל מה שצריך זה רק שתי מסרגות וגליל צמר. אווה גזית מ"מעגל נשים ראשון לציון", מספרת.

אל תקלו ראש!

המודעות לדליפת גז גברה, אבל עדיין יש מי שמקלים ראש בסכנה.

עולים על הגבעה

כמדי שנה, גבעת האירוסים בגבול ראשון לציון – נס ציונה התמלאה מטיילים בשבת האחרונה, בהפנינג שהפך כבר מסורת.

הכל נשאר במשפחה?

כנראה שממש לא כאשר מדובר בסיעת ש"ס במועצת העיר. הפילוג הצפוי – על רקע סכסוך מסתמן בין ראש הרשימה לסגנו, שמאיים: "אקים רשימה עצמאית".

מדורי השבוע במקומון השקמה

דעה אישית -  אנחנו מ-פ-ח-ד-י-ם: זה מה שאומרים תושבים באזור, שמתלוננים כל הזמן על הבעיה הקשה והמטרידה: הפשע המשתולל ומלחמות הכנופיות בין העבריינים.

נדל"ן – מארבע יוצא חמש? משרד השיכון: ההפרש בין דירות ארבעה חדרים לחמישה חדרים בבאר יעקב עומד על 11 אחוז בלבד. ומה ההפרש בערים השכנות? כל הפרטים, בכתבה לפניכם.  

אוכל – בירה והמון מצב רוח: ב – 55 דראפטס אנד מור במיתחם יס פלנט, מחממים את החורף עם מגוון בירות לצד מנות מעולות, מסכים ומוזיקה נעימה.

פרשת השבוע -  : עם אחד, מיוחד ומאוחד: האחדות היא לב העם היהודי. חשוב להיות מאוחדים, תמיד ובכל מקום. פרשת "פקודי".

לידה – הוי כנרת שלי! עם שפעת ואחרי המון שעות בחדר הלידה – ילדה כנרת בת שנייה.  

משפט -  מאחת יוצאות שתיים: על "מכת המדינה" החדשה: פיצול דירות. מה מותר? מה אסור?

פילאטיס – אחד על אחד: סודו של האימון האישי, איך בוחרים את המאמן, ובנוסף – המתכון המנצח השבועי של ענת.

 
 

 

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה