עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > ראשון לציון מרכז ונס ציונה >

ראשון לציון מרכז, נס ציונה גיליון 1418 - 14.05.2014


חדשות השבוע בעיתון השקמה

שמשון הגיבור

אחרי ארבע וחצי שנים כממלא מקום, נקבע המינוי הצפוי מכולם: שמשון חן הוא החל מהשבוע מנכ"ל החברה לבילוי ובידור חולון. 1,200 עובדים בימי השיא בקיץ, אחריות וניהול מרכזי הנופש הפנאי והתרבות של חולון, וניהול גוף ענק עם הכנסות של עשרות מיליוני שקלים.

ממשיכים בבנייה

יוסי לוינסקי יו"ר הקבלנים והבונים חולון, מונה לתפקיד סגן נשיא ההתאחדות בוני הארץ ויו"ר הארגונים המקומיים.

ילדה וטיילה למחרת עם היילוד ברחוב

כן, גם באירוע כזה מטפלים השוטרים. מקבץ אירועי הפלילים במהלך השבוע האחרון בערי האזור.

"איפה הפיקוח העירוני?"

תושבי שכונת ח' -  300 מתלוננים על תופעה מטרידה: " נהגים חונים על מדרכות, מעברי חצייה ובאדום – לבן". הדרישה: "אכיפה מוגברת של הפיקוח העירוני".

מאוחדים – נגד סגירת המכון

תושבים מתלוננים: "בכוונת הנהלת קופת חולים מאוחדת לסגור את מכון הפיזיותרפיה היחיד של חברי הקופה בעיר. אנו מוחים ודורשים פ-יתרון חלופי". ויש תגובה של המאוחדת.

כולה אומרת שירה

תלמידים מכל רחבי הארץ יאיירו את שיריה של המשוררת החולונית שלומית כהן-אסיף. מבחר מהאיורים יוצג בתערוכה שתתקיים לקראת שבוע הספר.

זה כמו אש על הפנים

לקראת ל"ג בעומר: יותר ויותר תלונות נגד נזקי המדורות. לראש העיר מוטי ששון, יש כמה הצעות למיזעור נזקי המדורות – לטובת הסביבה והבריאות.

במלאת 66 שנים

 טקס זיכרון לחללי גבעתי בפילבוקס. ראש העיר מוטי ששון: "מדינת ישראל לא ניתנה לנו 'על מגש של כסף', גם אם לעיתים נדמה כך".

והעיקר - לא לשכוח!

בני נוער שהשתתפו בפרויקט "זיכרון בסלון" האזינו לסיפור חייה המרגש של ניצולת השואה ברכה גילאי, ויצאו עם תחושת שליחות: "להמשיך ולעסוק בנושא".

 

 

ואין נחמה!

78 מתושבי חולון נפלו לאורך השנים בפעולות איבה. בטקס הזיכרון, אמר ראש העיר מוטי ששון: "העם שלנו יודע בהחלט להתאחד ולהושיט יד בעת צרה".

אביב הגיע – פסטיבל בא!

פסטיבל האביב הבינלאומי של ראשון לציון יתקיים בין התאריכים 15-24 במאי באמפי- פארק ראשון לציון, היכל התרבות והיכל האודיטוריום. אמנים רבים, הרכבים בינלאומיים ומקומיים – בהפקות ייחודיות ומקוריות.

לקטנים ולגדולים

מתחם G- סינמה סיטי ראשון לציון, מציע במהלך החודש פסטיבל בייבי – להורים ותינוקות. הכניסה חופשית.

עיסקת הטיעון של לחיאני: היום שאחרי

שלומי לחיאני הדהים את תושבי העיר כשהודה בכמה סעיפים בהם הואשם במסגרת עסקת טיעון * כעת, נפתח המרוץ לקראת הבחירות החוזרות, שככל הנראה ייערכו בעוד כמה חודשים *חזק בתמונה (הסדר אקראי לגמרי...): אסתר פירון, אורי בוסקילה, ששון אליהו, אלי יריב וגם – ראש העיר המכהן, יוסי בכר * הדרמה הפוליטית רק מתחילה וכמו תמיד, מערכת "השקמה" מביאה את כל המידע על מה שקרה, ובעיקר – על מה שצפוי.

מאיטליה ביצירה

הציירת האיטלקייה רוזי דומיני העניקה לבת ים מתנה – ציורי נוף מרהיבים אותם ציירה בביקורה האחרון בעיר.

ממשיכים במאבק

תושבים והורים לתלמידים בחטיבת הביניים מעלות בקריית ראשון, מחריפים את המאבק נגד החלטת העירייה לאחד את מעלות עם חטיבת הביניים רבין. בתחילת השבוע התקיימה הפגנה במטרה למנוע את המהלך.

שבע מי יודע?

שבע בנות להקת המחול של ראשון לציון, מייצגות את ישראל בכבוד בתחרויות בינלאומיות נחשבות בחו"ל.

הכותבים של דור העתיד

תמיר אברהם, איתי הרוש, ודוראל זמייטיס זכו בתחרות "כותבים צעירים 2014" של "המרכז הישראלי לחדשנות בחינוך".

צופרים על החוק

תושבי רחובות דוד המלך ובן צבי, מתלוננים: "במשך כל שעות היום ובעיקר בשעות העומס, אנו סובלים מצפירות של נהגי משאיות. העירייה: "הסבנו את תשומת לב המשטרה לנושא".

עיר היין (והשחמט)

לא פחות מ – 60 קבוצות של תלמידים מבתי ספר יסודיים בעיר, השתתפו באחרונה בגמר אליפות השחמט בעיר.

גשם גשם בוא

במהלך החורף אגרה העירייה 1.5 מיליון קוב מי גשמים. התוצאה: חיסכון שמוערך בחמישה מיליון שקלים.

מה עם התאורה, ומה עם ההשקיה?

תושבי רחוב מרדכי פופל: "ברחוב בוצע לפני כשנה שיפוץ. אנו מבקשים להפעיל את התאורה מסביב למזרקה שהוקמה ושתבוצע השקיה של הצמחייה סביב. אחרת, הכל נובל וחבל".

מדורי השבוע במקומון השקמה

דעה אישית – בונג'ורנו ישראל: דוריס קרונהאוז, כתבת "השקמה", ביקרה באחרונה בצפון איטליה הקסומה. למרות שנהנתה שם מאוד, חזרה עם מסקנה אחת נחרצת: "איטליה מדהימה, אבל בנינו? אין על הארץ שלנו!".

עשה לך רב -  והיית אך שמח: ל"ג בעומר הוא יום שמחה וסגולה לברכה, יום מותו של התנא הקדוש רבי שמעון בר יוחאי.

נדל"ן – חולון? לא לחולונים בלבד. אחרי שנים של הגירה ממנה החוצה, מהפכה בחולון: העיר מושכת יותר ויותר תושבים ממקומות אחרים, שמבקשים לעבור אליה ולהתגורר בה.

לידה –שיהיה בשעה טובה! בלידה ראשונה ובניתוח קיסרי, ילדה ליאת את הילי.

משפט -  ראשון, שני, שלישי: אדם מכר דירה לקונה שמכר לאחר, שנכנס לגור בה. למי שייכת הדירה? בית המשפט הכריע באופן ברור.

מסעדות – למשפחה שלכם מגיע הטוב ביותר? "רביעי משפחות" במסעדת דיקסי. מסעדת דיקסי מצטרפת למגמת חיזוק הקשר בין ההורים לילדים ומציעה דיל "רביעי משפחות": בכל יום רביעי  החל מ – 17:00 ארוחה משפחתית במחירים מיוחדים ונוחים.

מטפלת אלטרנטיבית – סערות בשיער (3): והפעם: התקרחות. אם הבעיה אינה בהכרח קשורה לש\ורש השערה, אז במה בדיוק צריך לטפל כדי למנוע נשירה?

בריאות – לחגוג כן, להישמר ולהיזהר? ברור! מדורות ל"ג בעומר יוצתו בהמוניהן בימים הקרובים, ומדור הבריאות של "השקמה" מגייס. מומחי ביקורופא מייעצים כיצד לעבור בשלום את המדורות.

 

 

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה