עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > ראשון לציון מרכז ונס ציונה >

ראשון לציון מרכז, נס ציונה גיליון 1435 - 10.09.2014

חדשות השבוע בעיתון השקמה

חגיגות היובל

מחזור י"ד תשל"ח 1978 של בית הספר רביבים, חוגגים 50 שנה וסיבה למפגש משותף. 44 שנים  אחרי שאמרו שלום כיתה א', הם נפגשו שוב. איך היה? מרגש. מאוד אפילו.

מאיה רוזנשטרייך – איננה. "אישיותך המדהימה ורוחך, ילוו אותנו לנצח"!

רותי אנזל, מנהלת קמפוס קריית שרת בחולון, בהספד מרגש למאיה רוזנשטרייך ז"ל – המורה שהלכה לעולמה אחרי מחלה קשה.

גילוי מוקדם – מציל חיים!

בכנס לחשיבות המודעות לסרטן הגניקולוגי, אמרה פרופ' טליה לוי מהמרכז הרפואי וולפסון: "לנשאיות הגן יש סיכוי של 80 אחוז לפתח סרטן שד, וסיכוי של 50 אחוז לפתח סרטן שחלה. גילוי מוקדם, מציל חיים ומשמר פריון".

למקומות, היכון – צאי!

פורום נשות העסקים של חולון, מחדש פעילות. מערכת "השקמה" תלווה ותסקר: מפגשים, פעילות, ובעיקר – את התוצאות. המנחה, גלי שמיר, מדווחת.

פזמון ליקינטון

הורים לילדי הגן העירוני "יקינטון": "הגן מוזנח ולא עומד בתקנים. פניותינו לעירייה לא הועילו. במידה והגן לא יטופל כראוי, נשבית אותו".

תחנת חולון אינה עונה

תושבים רבים בעיר, מתלוננים: "זמני ההמתנה בטלפון למוקד העירוני ארוכים, ולבסוף – גם אין מענה". העירייה: "הייתה בעיה נקודתית. המוקד תוגבר".

חוזרים על בטוח

עם פתיחת שנת הלימודים, עמותת "אור ירוק" פעלה לוודא שהילדים יעברו אותה בשלום ובבטיחות. התקיימה פעילות הסברתית, ובין היתר גם בראשון לציון, חולון, בת ים, נס ציונה ובאר יעקב.

דרושות: מתלוננות נוספות

נהג מונית עצור בחשד שתקף מינית צעירה. במשטרה חושדים שהיא לא היחידה וממתינים למתלוננות נוספות. אירועי הפלילים השבוע באזור.

"יכלו להשקיע יותר"

תושבי רחוב צאלים, מתלוננים: " גן חיל השריון חסר מתקנים ומשעמם לילדינו. בוצע שדרוג ויכלו להשקיע בהוספת מתקנים לילדים ובספסלים להורים. שטח, לא חסר". העירייה: "תמיד יש תלונות".

"החזירו לנו את מעבר החצייה!"

תושבי רחוב שפרינצק, מתלוננים: "סמוך לבית הספר שנקר בוצעו עבודות, ומעבר החצייה בוטל. חובה להחזירו כי הוא משמש את התלמידים בדרכם לבית הספר".

עלה על הג-ל

גל שפיגל היזם והבעלים של חברת "ש.פ.ג.ד יזמות בע"מ", ומי שהיה הראשון שביצע פרויקט תמ"א 38 בארץ, רץ קדימה בתחום ההתחדשות העירונית. היכן מתוכנן הפרויקט הבא?

לעצור את האסונות האלה, ומיד!

תינוק בן שנתיים פונה לבית החולים במצב אנוש, לאחר שנשכח ברכב. המאמצים להצילו, לא צלחו. הטעויות הטראגיות האלו חוזרות, והאסונות מתרחשים.

תנו לנו יד

עמותת "להושיט יד שמחה לילדים" חגגה את סיום הקיץ באולמי המוזיאון בחולון. הפציעו: כוכבים מוכרים, במטרה לשמח את הילדים החולים.

המטרה: צמצום תאונות הדרכים

במסגרת תגבור הבטיחות בדרכים בעיר, יבוצעו שינויים בהסדרי התנועה ברחובות בלפור, חנה סנש, הלפר והרצל.

"לא נעים לנו"

תושבי רחוב שטרן, מתלוננים: "לא מנקים אצלנו בתדירות ראויה והרחוב מלוכלך ומוזנח. פניות למוקד העירוני ולתברואה, לא הועילו".

ברחובות העיר

מה יהיה הסוף? תושבים בעיר חוששים ומתלוננים: הביטחון האישי שלנו בסכנה. מעבדת נפץ התגלתה בדירה שמתחתיה שוכן גן ילדים.

חכמים  על חלשים

שני בני מיעוטים מצאו להם יעד "נוח" לשוד: דירה ודיירים במעון קשישים בעיר. שני פקחים הצליחו לתפוס אותם אחרי מרדף רגלי.

עוברים לשילוט דיגיטאלי

מסכים דיגיטאליים  המציגים את שעת הגעת האוטובוס – הוצבו בתחנות האוטובוסים ברחבי העיר.

במגמת ירידה

הבשורה של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים: בראשון לציון ניכרת ירידה קבועה במספר תאונות הדרכים ובמספר הנפגעים בארבע השנים האחרונות.

לא ראוי למאכל אדם

פנייה של תושב הובילה להחרמת בשר לא ראוי למאכל אדם, מבית עסק בעיר. הבשר הושמד, ונגד בעל העסק יוגש כתב אישום.

 

במילה אחת: א-ל-ו-פ-י-ם!

גאווה מקומית: קבוצת הנוער של ראשון לציון זכתה באליפות ליגת סל – גל, המשלבת בני נוער נכים ובריאים.

המטרה: סביבה בטוחה

בדיקת מתנדבי מועדון ראשון לציון של עמותת 'אור ירוק': מפגעי דרך התגלו בסביבת מוסדות לימוד ברחבי העיר. הממצאים – ותגובת העירייה.

"גן הכוכבים": "הילדים חזרו מחויכים ונרגשים"

ילדי "גן הכוכבים" שרסיס רקטת חמאס נפל בחצרו, החלו את שנת הלימודים בתרגול כניסה למקלט.

מדורי השבוע במקומון השקמה

ממעמקי השכול–  לראשונה מאז נפל באסון המסוקים בפברואר 97' בארץ פלגי מים, החברים של שחר רוזנברג ז"ל באו לביתו, לבקר את הוריו. האב, אריה רוזנברג, על החוויה המרגשת ועל הזיכרונות.

תושב השבוע – אז "תתקשר לכשר": תושב השבוע של "השקמה" הוא יובל כשר, עצמאי בתחום ההסעות וההפקות, שייקח ויסיע אתכם לכל יעד ומקום בפאר, בנוחות, בבטיחות ובכיף.

מורה השבוע –  מי שמאמין: איילה דברת זינו, המורה של "השקמה" השבוע, היא אשת חינוך רבת פעלים.

פרשת השבוע – והיית אך שמח: שמחת חודש אלול מחייבת להאמין ולקיים מצוות, ותמיד – מתוך שמחה. פרשת "כי תבוא".

לידה-   אחות לנו קטנה: אחרי עשר שעות בחדר הלידה "ארגנה" קרן אחות קטנה לשלו ואסף.  

משפט – די לאלימות! ובדגש: אלימות נגד נשים. מקרה שמלמד את החומרה שמייחס בית המשפט לתופעה.

תרבות – המסע המרגש של כריסטופר – "המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה" – ספר נפלא שהפך להצגה מרגשת. כריסטופר, הנער המיוחד, שחייו מתהפכים עליו בעקבות רצח הכלב של השכנה.

חוקר פרטי– ועכשיו, לכו ליועץ נישואים: אחרי שהוכחתי לפנחס שמירי לא בוגדת בו, שלחתי אותם לאן שצריך כדי לפתור את הבעיה בניהם.

בריאות – פטריית שמש היא בעיה נפוצה המטרידה רבים, בעיקר בקיץ. ד"ר הדס פראג נוה, רופאת עור מומחית מסבירה לקוראי "השקמה" מהי פטריית שמש, מדוע היא מופיעה דווקא בקיץ והאם היא באמת נגרמת משמש.

 

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה