עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > חולון-אזור >

חולון-אזור גיליון 1419 - 21.05.2014

חדשות השבוע בעיתון השקמה

אל תמהרי לפתוח את הדלת!

חשיפת כתב "השקמה": שני אירועי תקיפת נשים בקריית אילון (ח -300) וגניבות בדירותיהן בשעות ערב. אולי אין מקום להיכנס לבהלה, אבל חובה להשגיח.

הבמה כולה שלו

המשורר חנן פילצקי מחולון, הציג בערב זמר שירים מאלבומו החדש, "החיים לימדו אותי", אותם הקדיש לרעייתו אתי ז"ל. היה מרגש.

תן לזמן ללכת

השוד בבנק באזור אירע אמנם עוד בשנת 2005 אבל במשטרה לא ויתרו. השבוע, תשע שנים אחרי, נעצר חשוד במעשה.  מקבץ אירועי הפלילים בערי האזור.

ג'אקו והטעויות

תלונה של תושב שהתוכי של שכנתו מפריע למנוחתו, הוביל אותה למסע תלאות מול הפיקוח העירוני. לבסוף הוצא הרישיון המיוחל לתוכי, אבל נרשם עליו "רישיון לכלב". העירייה: "פעלנו לפי החוק".

פריחת הכלניות

נערי הכדורסל של חולון: יש לנו אלופה חדשה, סגולה: 18 ניצחונות ושני הפסדים בלבד, והפועל כלנית חולון היא אלופת ליגת נערים ט' לאומית מחוז מרכז לעונה הנוכחית.

"איפה הפיקוח העירוני?"

תושבי שכונת ח' -  300 מתלוננים על תופעה מטרידה: " נהגים חונים על מדרכות, מעברי חצייה ובאדום – לבן". הדרישה: "אכיפה מוגברת של הפיקוח העירוני".

מסכנות את הבריאות

עתירה נגד העירייה בנוגע למצב המקוואות בעיר. הטענות: המקוואות מזוהמים, אין רישיון כיבוי אש ואין פיקוח של משרד הבריאות.  העירייה: "המקוואות נמצאים תחת מעקב שוטף".

העמידה אותם על טעותם

תושבת העיר שהיא היסטוריונית של יבשת אפריקה, טוענת שההסבר לשילוט "רחוב ברזוויל" למרגלות הפילבוקס – אינו נכון. העירייה: "היא צודקת, נתקן".

בואו לבלות!

נחנך מתחם הבילוי והפנאי החדש, "עזריאלי חולון". שרון לוי, המנכ"ל: "הקמנו אלטרנטיבה מעולה לבילוי עבור תושבי חולון והסביבה".

 

 

חגיגות העשור

פסטיבל ישראל לילדים במדיטק חולון, יתקיים מ – 24 במאי עד 8 ביוני. במסגרתו: כנס מיוחד לציון עשור למדיטק, בכורות והפקות מקור לילדים ולכל המשפחה.

לאן נעלמו גני המשחקים?

לקראת התערוכה "משחקים במוזיאון העיצוב", המוזיאון מציג כנס בנושא "סוד הגן הנעלם", יום שלישי, 27 במאי בין השעות 16:00-21:00 במדיטק חולון.

יש לכם בעיה? חכו לקיץ...

תושבים מתלוננים: "התאורה במגרשי הספורט של בתי הספר דוד אלעזר ותחכמוני לא דולקת, והבעיה לא מטופלת כבר תקופה ארוכה". העירייה: " הבעיה מוכרת. נטפל בקיץ".

תו השעה

תושבים במתחם "בוני התיכון" ברחוב הנביאים, מתלוננים: " מדוע אנו צריכים לשלם על תו החנייה העירוני, בעוד שדיירים בבניינים הסמוכים ובאותו המתחם – פטורים מתשלום?"

טובות השתיים

עירייה ומשטרה יחד: כוח השיטור המשולב החדש יוצא לדרך. 14 שוטרים ו – 14 פקחים יקנו הרבה יותר ביטחון לציבור בעיר.

מה שהיה – הוא שיהיה?

תושבי רחוב יוספטל פונים בשנית: "מאז פרסום הכתבה בנושא לפני כחודשיים, דבר לא השתנה, ובור הביוב אשר התפוצץ בסמוך לספרייה העירונית ממשיך לזרום".

חיי אשפתות

תושבי רחוב ז'בוטינסקי: "פחי האשפה שלנו לא מפונים בתדירות מתאימה ועולים על גדותיהם". העירייה: "נוצרה בעיה נקודתית. נטפל ונעקוב".

צועדים בגאון

מוקירים כבוד והערכה: צעדה ובה מאות וטרנים ובני משפחותיהם נערכה בעיר לציון יום הניצחון הבינלאומי על הנאצים.

כי אין חשמל באוויר

בשורה לתושבי מזרח העיר: תחנת המשנה של חברת החשמל, תועתק מצריפין. בקרוב, תחל הטמנת קווי ה מתח ביגאל אלון.

המון באגמון

שבת הקרובה: הפנינג האגמים השנתי בסימן זכויות בעלי חיים. בתפריט: סדנת צחוק, עבודות יצירה, מכירת מוצרי יד שנייה וסיורים. הכניסה חופשית.

ל- ט- י- פ- ו- ל- כ- ם!

תיעדתם מפגע או עבירה, רציתם לדווח בזמן אמת אך התעצלתם או שלא זכרתם את הפרטים? הכירו את אפליקציית "לטיפולכם". כל הפרטים – בכתבה לפניכם.

 

חכם מרדכי

גם ריבים וסכסוכים היו חלק מחיי המושבה ראשון לציון בראשית ימיה. מי ישפוט ומי יכריע? לשם כך נוסד בשנת 1910 "משפט השלום העברי" הראשון, בראשון עמד היוזם, היו"ר והמייסד – אהרון מרדכי פריימן.

צופרים על החוק

תושבי רחובות דוד המלך ובן צבי, מתלוננים: "במשך כל שעות היום ובעיקר בשעות העומס, אנו סובלים מצפירות של נהגי משאיות. העירייה: "הסבנו את תשומת לב המשטרה לנושא".

אני חוזר הביתה

פעמון המושבה של ראשון לציון בן ה – 128, יוחזר לעיר לאחר שנגנב לפני 54 שנים על ידי שני נערים – כמעשה שובבות.

מרגישים שייכות וגאווה

סקר: 81 אחוז מתושבי העיר מדגישים שאירועי שנת ה – 130, חיזקו אצלם את תחושת השייכות לעיר.

מדורי השבוע במקומון השקמה

שולחן עורך- הדרך אל האושר: הזכייה בגביע אירופה לאלופות היא של מכבי תל אביב, היא של ישראל, והיא הרבה יותר מהישג ספורטיבי.

עשה לך רב -   כ –ו – ל – ם שווים! תמיד ובכל מצב, כל אדם באשר הוא יהיה שווה בפני הקב"ה. פרשת במדבר.

נדל"ן – ממרים את הבית בדירה. מחקר חדש מגלה: בשנה האחרונה, 42 אחוז ממצמצמי הדיור, מוכרים את צמוד הקרקע באזור חולון לטובת דירה במגדלי מגורים.

לידה –אורה הכפולה: פעמיים יילדה המיילדת אורה סופרין את סיוון סבג. גם עם הבת החדשה.  

משפט -  נפילה, אבל בלי פיצוי: לא כל נזק גופני ניתן לתביעה וראוי לפיצוי. בית המשפט מחליט.  

חוקר פרטי– מה את עושה, אחותי? ענת הגיעה כאחות רחמנייה לסעוד את צבי בלילותיו הקשים אחרי שלקה במחלה קשה ממנה לא החלים. אחרי מותו, התבררו לאלמנתו, מרים, כמה דברים ממש לא נעימים.

פילאטיס – תשמרו על העצמות: חשיבות הסידן בתזונה לשמירה על צפיפות העצם בסיוע פילאטיס.  

בריאות – הנאה במקום סכנה: עונת הרחצה יצאה לדרך, ויחד עם ההנאה הצפויה, החששות גדולים. בכל פעם אנו שומעים על טרגדיות מצמררות שנובעות בעיקר מאי הקפדה. מד"א מגיש: כך תיזהרו בבריכות ובחופי הרחצה, ותעניקו טיפול ראשוני שעשוי להציל חיים באירוע טביעה.

 

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה