עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > חולון-אזור >

חולון-אזור גיליון 1443 - 12.11.2014

חדשות השבוע בעיתון השקמה

משקל עודף? תתנדף!

במרפאת הסוכרת במרכז הרפואי וולפסון, תחל בקרוב סדנה המיועדת לילדים בגילאים 8-14 בעלי עודף משקל. הסדנה תתקיים בימי שני אחר הצהריים בשעות 16:30-18:30, והצוות יכלול דיאטנית מוסמכת לילדים ומאמנת כושר מותאמת לילדים.

"רקמה אנושית אחת"

תלמידי בתי הספר עמל וקוגל, יצאו יחד למסע בפולין. הוא היה מרגש ורצוף זיכרונות לצוותי ההוראה, ובעיקר – לתלמידים משני בתי הספר, שגילו שותפות הדדי. 

ועוד הוספתם תמרור?

תושבי רחוב חנקין, מתלוננים: "העירייה הציבה תמרור פריקה שאוסר חנייה עד 19:00. הדבר מגביר את מצוקת החנייה הקשה באזור". העירייה: "נפעל לפיתרון הבעיה".

ויהי שקט

בשורה לתושבי חולון, בת ים, ראשון לציון והסביבה: הורחבו שעות "חלון הלילה" של מניעת טיסת מטוסים מרעישים בנמל התעופה בן גוריון. המשמעות? תזכו לישון בשקט קצת יותר בשעות הבוקר.

"מגרש נטוש? תנו לנו לחנות בו"

תושבי רחוב פרופסור שור, מתלוננים שוב: "מול ביתנו נמצא מזה שנים מגרש נטוש, בו חונה רכב כבד. פניותינו הרבות לעירייה להכשיר את השטח לחניות, מדרכות, גינון ותאורה - לא נענות". העירייה: "נבחן מה ניתן לעשות במקום".

פינוי טעון שיפור

תופעה מטרידה. תלונות רבות של תושבים מכל רחבי העיר, ובאותו עניין: מוציאים גזם לקראת יום הפינוי, אבל הפינוי? לא מתבצע. תגובת העירייה: "יש תושבים שלא מקפידים על הוצאת הגזם בזמן".

גינת האו האו

תושב רחוב שנקר, מתלונן: "בקרבת בניין מגוריי יש גינת כלבים שמהווה מטרד. הדיירים סובלים מנביחות ומריחות. מבקש: להעתיק את הגינה למיקום אחר".

גם נגנבים, גם מתפוצצים

יש לכם אופניים חשמליים? שימו לב: זוגות אופניים רבים נגנבים באחרונה באזור, ולמרות מאמצי המשטרה - הם לא מאותרים. וגם, אל תטעינו הרבה מדי. מקבץ אירועי הפלילים באזור השבוע.

זקוקים לתספורת

תושבי רחוב מטולה, מתלוננים: "העצים משני צידי הרחוב זקוקים לגיזום וכן יש לבצע ניקוי של המדרכות מכיוון שהפרי שנופל מהם מלכלך את המדרכות ואת רכבנו".

ברחובות העיר

אף אחת מערי האזור לא מקופחת: מעבדות סמים בדירות מגורים - התגלו מתחילת השנה בחולון, בת ים וראשון לציון.

מוסיפים צבע לטבע

מזל טוב: אמני "צבע בטבע" חוגגים 20 שנות פעילות. לכבוד המאורע, הם מציגים תערוכה חדשה ומשיקים ספר אמנים.

כבש את ה"הר"

כתבת "השקמה" דוריס קרונהאוז, צפתה בהצגה "הר", בהשראת דמותו המיתולוגית של אריק שרון. צפתה, נהנתה וחזרה עם מסקנה: רוצו לראות. 

 

מדורי השבוע במקומון השקמה

קולה של אמא–  היא אמנם בחופשת לידה, אבל אנחנו? לא מניחים לה. בעיצומה של האימהות הטרייה, "סחטנו" מרגינה, כתבת "השקמה", טור מיוחד על הצטרפותה של התינוקת הדנדשה לחייה.

תושב השבוע – איזה יופי! מורן ברוכים,תושבת השבוע של "השקמה", עוסקת ביופי וטיפוח בקליניקה שלה, והיא גם חברה בפורום נשות העסקים של חולון.

תושב השבוע –קצין, עו"ד וג'נטלמן: לירן כפיר, תושב השבוע של "השקמה" , מקפיד על תרומה לקהילה ועל עשייה חברתית.  

מורה השבוע – ליצור קהילה חזקה: כבר עשר שנים מנהל מיכה דוידי, איש החינוך של "השקמה" השבוע – את מתנ"ס נאות שושנים בחולון.

מגזין – חורף על עירי: "הערכות נכונה - מצילה חיים", במגן דוד אדום מזהירים את הציבור מפני הפגיעות האופייניות לעונת החורף שבפתח, ומגישים: המדריך המלא לבטיחות בחורף. מערכת "השקמה" מביאה את ההמלצות. לגזור ולשמור.

בריאות – יום הסוכרת הבינלאומי: להקפיד, להיבדק, להשגיח, למנוע. מיוחד ל"השקמה": ד"ר חוליו ויינשטיין, מומחה בעל שם עולמי לטיפול במחלה, מבהיר: חובה לאתר מוקדם ככל שניתן את האדם העתיד ללקות בסוכרת, ולמנוע ממנו את המחלה מלכתחילה. חשוב ביותר לאתר מצב של טרום – סוכרת.

מגזין בריאות – כוחם של הצמחים: רבים סובלים ממחלת הסוכרת, ונאלצים להתמודד עם תרופות וזריקות אינסולין. לאיזון רמת הסוכר בדמם. מתברר שגם לצמחי המרפא ולתוספי התזונה יכולת למתן ולהפחית את רמת הסוכר בדם. כמה מהם, שאולי יעזרו לכם להילחם בסוכר הגבוה. מערכת "השקמה" בטור מיוחד.   

מסעדות – היוש, הגענו! רשת "קפה לנדוור" השיקה סניף חדש במרכז העסקים עזריאלי באזור התעשייה בחולון.  הדגש: מנות חדשות וגם – תוספות מיוחדות.

נדל"ן – פרפקט בשדרה: הבניין הראשון שיאוכלס בשדרת המגדלים החדשה במתחם ח – 501 בחולון, הוא בניין מגורים בפרויקט "מזרחי פרפקט" של חברת מזרחי, המדווחת על מכירה של 75 אחוז מכלל 66 הדירות.

פרשת השבוע – יופייה הפנימי, יופייה החיצוני: שרה אימנו נחשבת לסמל השלמות. יופיה הגדול היה פנימי וגם חיצוני. פרשת חיי שרה.

לידה-   אחות לנו קטנה: ההיריון אמנם לא היה מתוכנן, אבל מירי ורון קיבלו אותו ואת נויה באהבה גדולה.

תרבות – מנציחים את גל: הקשר בין תרבות לקהילה הוא קשר חזק ומשמעותי. לכן, אני נרגשת לחשוף אתכם לפרויקט הנצחתו של חלל "צוק איתן", גל בסון ז"ל

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה